Sposoby płatności

Dla Twojej wygody oferujemy różne formy płatności, wybierz najbardziej dogodną:

Przelew – Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego jest on wskazany w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Realizacja zamówienie rozpoczyna się w momencie zaksięgowania płatności na koncie.

Dane do przelewu:

Garden System Łukasz Kogut
82-500 Kwidzyn-Mareza ul. Długa 1a ​Nip: 581-186-11-87

​Alior Bank 27 2490 0005 0000 4500 8328 9330

Gotówka przy odbiorze – Zapłać kurierowi w momencie odbioru zamówienia.

Szybkie płatności internetowe – Oferujemy nowoczesne i wygodne płatności online bez wychodzenia z domu poprzez e-transfery i karty płatnicze. Współpracujemy z firmą imoje, która daje nam i Państwu gwarancją bezpieczeństwa i udanej transakcji.

Za pośrednictem serwisu BLUE MEDIA

Płatności automatyczne Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK, iPKO), płatności kartą płatniczą, również jako płatności cykliczny i 1-Click (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro), BLIK oraz płatności Szybkim przelewem.

Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • Mastercard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Jak zapłacić za pomocą Przelewy24 i Blue Media?

  • Po zrobieniu zakupów i wybraniu sposobu dostawy, przystępujemy do płatności. Po wybraniu opcji Przelewy24 lub Blue Media, zostaniemy przeniesieni do strony na której będziemy mogli wybrać metodę, dzięki której zrealizujemy transakcję.
  • U każdego sprzedawcy, strona ta może się różnić w zależności od dostępnych metod płatności.

Jesteś przedsiębiorcą? Skorzystaj z oferty leasingu

Niezależnie od tego, jakiego zakupu potrzebujesz do swojej firmy, sfinansujemy go leasingiem operacyjnym, pożyczką leasingową lub odroczoną płatnością. Firma Leaselink pomoże w finansowaniu Twoich zakupów dokonywanych zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Finansują dowolne przedmioty o wartości 1 000 – 50 000 zł netto z wyłączeniem pojazdów.

Shopping Cart

Zapytanie o produkt

Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.
Scroll to Top
Przewiń do góry